TABO KUŹNIA na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW 2018

P.P.H.U. Tabo Kuźnia na Agro Show Bednary 2017
7 października 2017
Pokaż wszystkie
W tym roku jak i w poprzednim pojawiliśmy się w Bednarach, tym razem na jubileuszową – XX edycje Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agro Show. Impreza ta na stałe wpisze się w nasz wystawowy kalendarz. Można było nas spotkać na stanowisku 473.

Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. W czwartek odwiedzali nas zagraniczni inwestorzy. W piątek odpowiadaliśmy na pytania młodzieży szkół rolniczych. Między czasie prowadziliśmy dyskusję z krajowymi rolnikami jak i przedsiębiorcami. Nie zabrakło też naszych stałych klientów.

Nasze produkty można było zobaczyć na wielu maszynach wystawiających się tam krajowych producentów. Tu dla przykładu komplet: talerz, piasta i ośka naszej produkcji !

W sobotni poranek czekała nas niemiła niespodzianka…

Jednakże nawet silny wiatr czy inne niesprzyjające warunki pogodowe nie pokrzyżowały nam planów. Po południu naprawiliśmy szkody i w wesołej atmosferze dotrwaliśmy do ostatniego dnia wystawy

AGRO SHOW 2018 w Bednarach zakończyło się dla nas uzyskaniem licznych kontaktów z potencjalnymi klientami oraz integracją z obecnymi. Wiemy też jakie wyzwania czekają nas na następny sezon by sprostać rozwojowi rolnictwa.

Dziękujemy organizatorom, odwiedzającym i pozostałym wystawcą !

My już odliczamy do następnej edycji, a wy ?